Корзина
106 отзывов
ТОВ «ТЦ ПРАКТИКА»
+380990454209
+380962775060

Дизельні генератори

Дизельні генератори

Дизельні генератори, як і багато інших видів електростанцій, з кожним днем користується все більшою популярністю. Це пов'язано з тим, що дизельні генератори допомагають забезпечити процес подачі електроенергії, без якої неможливий жоден робочий процес, будь то будівельні роботи, виробництво на різних підприємствах. 

Все більш затребуваним серед покупців стає дизельний генератор, який працює на дизельному паливі. Це пов'язано з доступністю і дешевизною даного виду палива у співвідношенні з ціною бензину і газу. 

До питання вибору дизельного генератора потрібно підійти з великою відповідальністю і увагою. Перш ніж зупинити свій вибір на якійсь конкретній моделі, варто зібрати всю інформацію, за різними моделями і, виходячи з цього, зробити свій остаточний вибір. 

Генератор допоможе вам вирішити безліч проблем пов'язаних з «просіданням» електропостачання та недостатнім його надходженням на виробництво. Він допоможе виробити потрібну кількість енергії, а значить всі процеси на підприємстві, вдома, на роботі будуть йти без збоїв і накладов. Дизельна електростанція подарує вам незалежність від електромереж і дозволить вам самі контролювати процес надходження електроенергії. 

Пропонуємо Вашій увазі дизельний генератор MATARI MD-30 потужністю 33 кВт з двигуном Mitsubishi в шумозахисному кожусі і системою автоматичного введення резерву (АВР), який буде корисний для будівництва, котеджів, мобільних служб, проведення концертів та інших заходів. Мала витрата палива, тиха робота, якісна збірка і доступна ціна – основні з багатьох переваг даної моделі над своїми конкурентами. 
В генераторах Matari серії MD використовуються надійні дизельні двигуни світових виробників (в залежності від моделі), які забезпечують стабільну роботу електростанцій при різних умовах їх експлуатації. 

У дизельних електростанціях Matari MD-SERIES використовуються високоякісні альтернаторы STAMFORD, які виробляють якісну електроенергію, за допомогою якої можна живити техніку, чутливу до перепадів напруги. 
Вихлопна система використовується для зменшення рівня шуму при роботі ДГУ і відводу вихлопних газів. Система складається з гнучкого компенсатора, сталевої труби, коліна, глушника і монтажних конструкцій. Також дизельні генератори «Matari» оснащені антивібраційними подушками, які зменшують передачу вібрації від роботи двигуна на раму. Віброопори спеціальним чином підібрані по жорсткості індивідуально під кожну модель генераторної установки і встановлені в місцях до кріплення до рами двигуна і генератора змінного струму. У великих за потужності ДГУ крім того віброопори змонтовані ще й безпосередньо на рамі для зменшення передачі вібрації на установчу майданчик.