Корзина
106 отзывов
ТОВ «ТЦ ПРАКТИКА»
+380990454209
+380962775060

Які інструменти використовуються для саду та городу?

Які інструменти використовуються для саду та городу?

Робота в саду, на клумбах, в городі завжди дуже трудомістка і займає багато часу. Але це ніщо, порівняно з тим, що ми отримуємо взамін. Як приємно дивитися на палісадник, сяючий різними кольорами, відпочивати в доглянутому саді, їсти фрукти та овочі, вирощені власноруч. Присадибні ділянки потребують догляду цілий рік. На сьогоднішній день існує дуже багато інструментів і пристосувань, які можуть полегшити Вашу працю, і ви зможете отримувати задоволення від роботи. Використовуючи різні типи садових інструментів, Ви будете з легкістю обробляти будь-який куточок вашої ділянки.

Садовий інструмент для обробки полісадників.

Для роботи на клумбах існують різні садові інструменти, зручні у використанні, і практичні у зберіганні.                                                                                                                         Посадкова лопатка - є необхідним інструментом для кожного садівника. Вона застосовується  для посадки невеликих рослин. Завдяки своїй формі, лопатка не пошкоджує кореневі системи рослин.

Розпушувач призначений для розпушування землі і насичення її повітрям. Такі садові інструменти існують різних форм і розмірів (розпушувач ручний 3 зуба, розпушувачкультиватор їжак, кріт 3 зуба). Ви зможете підібрати собі такий інструмент, який найбільш підходить для Вашої ділянки.

Мотижки (комбінована з ручкою, звичайна з ручкою, напівкругла з ручкою) служать для розпушування грунту і очищення її від бур'янів.

Інструмент для роботи в саду і городі.

На сьогоднішній день таких інструментів дуже багато, різних за формою, зовнішнім виглядом, за функціональністю.

Бур сад застосовується для земляних робіт. Використовувати такий бур можна для того, що б зробити лунки для посадки дерева або установки стовпів. Максимальна глибина таких лунок - 1.3 м.

Вила є невід'ємною частиною в наборі інструментів садівника. Вила поділяються на такі типи як «вила копальні» і «вила сіно / солома». І ті й інші стануть для Вас добрими помічниками в турботі про вашу ділянку.

Граблі - це універсальний інструмент для прибирання газонів, розпушування і розрівнювання землі, видалення бур'янів з грядок і клумб. Існує велика кількість різних видів (граблі віялові дротові, граблі кручені з різною кількістю зубів (6, 8, 12, 14 зубів), граблі штирові). Кожен з них має своє призначення.

Ще одним необхідним інструментом є - лопата. Для різного типу земляних робіт потрібні лопати певного виду (лопата штикова, совкова, лопата сніг / зерно).

Догляд за ділянкою в зимовий період.

Головне завдання взимку - це очистити певні місця від снігу і льоду. У цьому Вам допоможуть скребок для снігу, лопати для чищення снігу, льодоруби.

У нашому магазині ви завжди зможете знайти якісний садовий інструмент за доступними цінами. При правильному використанні та зберіганні він служитиме Вам багато років!

Предыдущие статьи
  • Дизельні генератори
    Дизельні генератори
    Дизельні генератори, як і багато інших видів електростанцій, з кожним днем користується все більшою популярністю. Це пов'язано з тим, що дизельні генератори допомагають забезпечити процес подачі електроенергії.
    Полная версия статьи