Корзина
106 отзывов
ТОВ «ТЦ ПРАКТИКА»
+380990454209
+380962775060

Grandini – європейська якість за помірною ціною

Grandini – європейська якість за помірною ціною

Завдяки використанню досвіду та досягнень італійських фахівців, європейських технологій і сучасних методів контролю якості продукція Grandini є втіленням кращих рішень для систем опалення.

Товари торгової марки Grandini виробляються як в Італії, так і в Австрії та інших країнах Європи, а також у Туреччині й Китаї. Усі підприємства оснащені сучасним обладнанням, працюють із використанням передових технологій, тому справедливо визнані лідерами в галузі виробництва продукції для систем опалення.

Обладнання Grandini ретельно тестується як на етапі виробництва, так і під час відвантаження на склади, що гарантує відповідність продукції високим європейським і українським стандартам.

Функціональні характеристики сталевих батарей опалення Grandini:

- висока тепловіддача;
- економічні витрати теплоносія;
- стійкість кольору протягом тривалого часу;
- відмінне співвідношення ціна/якість;
- високий рівень захисту від корозії;
- стійкість до високого тиску, що досягається завдяки оптимальній осьовій відстані вертикальних штампувальних елементів (каналів) – 33 мм;
- виготовляються з якісної низьковуглецевої сталі холодного прокату;
- гарантія – 120 місяців (за умови дотримання правил експлуатації та виконання гарантійних умов).

Робочий тиск радіатора – 10 атм, максимальна робоча температура – 100 градусів, висота – 300, 500 мм, спосіб кріплення – на підлозі або на стіні.

Крім того, всі радіатори Grandini виконані в основних типорозмірах: 11, 22 де перша цифра означає загальну кількість обігрівальних панелей, друга – конвекторів.

Радіатори Grandini упаковуються в пухирчастий поліетилен. Кути захищені картонними накладками, кріпильні скоби – пластиковими. Від бруду та вологі радіатори уберігає покриття спеціальною усадочною плівкою.

Якісні сталеві радіатори Grandini пропонує Торговий центр «Практика». Наші досвідчені консультанти допоможуть вам у виборі оптимального варіанту опалювальних батарей.

Не забудьте про можливість скористатися послугами відділу «Кредитування».

Чекаємо на вас!

Відомості Чернігівщини

Предыдущие статьи