Корзина
106 отзывов
ТОВ «ТЦ ПРАКТИКА»
+380990454209
+380962775060

Обираймо техніку для косіння трави

Обираймо техніку для косіння трави

Тримери призначені для швидкої стрижки газонів, в основному, для м’якої трави. Зазвичай це прості малопотужні пристрої, де в якості ріжучого елемента застосовується ліска. Потужніший та надійніший варіант – мотокоси. Їх ріжуча частина укомплектована ножами, хоча іноді використовується й ліска.

Розрізняють тримери з верхнім і нижнім розміщенням двигуна. Перші – більш практичні та більш продуктивні. Вони добре охолоджуються під час роботи, мають спеціальний захист від механічних пошкоджень і потрапляння вологи. Тримери з нижнім розташуванням двигуна потребують більш дбайливого догляду.

Залежно від типу живлення сучасні тримери бувають:

• електричні (джерело живлення – звичайна розетка);
• акумуляторні (працюють від акумуляторної батареї);
• бензинові (потребують заправки пальним).

Електричний тример підійде для приватного будинку або дачі. Він призначений, в основному, для підтримання зовнішнього вигляду раніш викошених поверхонь, адже ним важко зрізати не тільки товсті стебла бур’янів, а навіть густу траву. Невелика вага електричного тримера дає можливість користуватися ним людям похилого віку. З цієї ж причини електротримери доволі мобільні, однак подача електроживлення за допомогою довгого кабелю обмежує свободу дій косаря. Такий агрегат задовольнить тих, кому не до вподоби запах вихлопних газів і шум, хто прагне не забруднювати навколишнє середовище. Безперечний плюс електричного тримера – порівняно невисока ціна.

Акумуляторний тример поєднує екологічну безпечність електричних апаратів і мобільність бензинових. Основні його недоліки – обмеження часу роботи ємністю акумулятора (в середньому це 20-30 хвилин максимум) та необхідність дотримуватися жорстких умов зберігання та експлуатації акумуляторів.

Бензиновий тример вирізняється високою потужністю. Його робота не залежить від наявності джерела електроживлення. Така техніка використовується на значних площах, їй під силу як трава, так і чагарники й навіть невеликі деревця. Тому бензинові тримери часто обирають, коли немає можливості постійного догляду за територією. Час роботи визначається запасом пального в баку. Бензинові тримери оснащуються двотактними або чотиритактними двигунами. У першому випадку в бак заливається паливна суміш із бензину та масла, в іншому вони заливаються окремо. Конструкція двотактного двигуна простіша, він легший за чотиритактний, але споживає більше пального.

У Торговому центрі «Практика» широко представлені тримери та мотокоси різних моделей від зарубіжних і вітчизняних виробників. Зверніть увагу на новинку – мотокосу «Кентавр МК-4331Т». Дана модель оснащена надійним бензиновим двотактним двигуном із повітряним охолодженням. «Кентавр МК-4331Т» характеризується оптимальним співвідношенням ваги, розмірів і практичності конструкції. Ціна в ТЦ «Практика» – лише 1529 грн.

Якщо ваш газон ідеально рівний, то зверніть увагу на газонокосарки.

Наші кваліфіковані продавці проконсультують вас із усіх питань щодо вибору техніки для косіння.

Ви можете отримати гарантію на продукцію, накопичувальну систему знижок, а також оформити кредит.

Чекаємо на вас!

Відомості Чернігівщини

Предыдущие статьи