Корзина
106 отзывов
ТОВ «ТЦ ПРАКТИКА»
+380990454209
+380962775060

Садова доріжка власноруч

Садова доріжка власноруч

Забудьмо про високооплачуваних дизайнерів і спробуймо зробити садові доріжки власноруч. Для цього знадобляться спеціальні пластикові форми (трафарети). Вони також стануть у пригоді при створенні майданчиків та виготовлені бордюрів.

Садова доріжка власноручПереваги форм для садових доріжок

▪ Практичність. Форма дозволяє створити унікальний ландшафт у будь-якому місці за вашим бажанням: у саду, біля альтанки, на ділянці для парковки автомобіля.

▪ Доступність. Вам не доведеться наймати робітників, турбуватися про доставку та вивантаження важкої тротуарної плитки.

▪ Легкість у використанні. Форма не вимагає спеціальних знань при її застосуванні. Вона важить близько 1,5 кг, що робить її дуже зручною у використанні.

▪ Надійність. Форма для садової доріжки виготовлена з поліпропілену високої щільності, що обумовлює її протиударні властивості. Вона витримує кілька тисяч заливок, тож прослужить вам багато років.

Найпопулярніші види форм

• Полімерна форма-трафарет «Садова доріжка»допоможе легко і швидко створити оригінальні та міцні доріжки й майданчики «під камінь». Блоки форми мають різну форму і стикуються під різними кутами, що робить доріжку неповторною.

• Форма «Круглі камені» нагадує морські камені. За рахунок плавних та витончених ліній така доріжка створює ілюзію води, що тече. Розв’язка доріжок «Круглі камені» по всьому саду буде надзвичайно гармонійною.

• Імітація бруківки «Старе місто» – одна з найпопулярніших на сьогодні. Після формування вона має вигляд прямокутних каменів із красивим заокругленим верхом.

Основні етапи заливки

1. Розмітка території. Намалюйте на папері ескіз і перенесіть його на землю за допомогою шнура та розмічувальних кілків.

2. Підготовка основи. Приберіть камінці, рослини і верхній шар ґрунту з території, обмеженої розмічувальними кілками. Якщо доріжка проходитиме через галявину, рівень її покриття має бути на 2 см нижче рівня ґрунту, аби потім не зіпсувати косарку при скошуванні трави. Утрамбуйте ґрунт дерев’яним брусом або спеціальним катком. Для доріжки, яка піддаватиметься великим навантаженням, потрібно зробити спеціальну «подушку». Для цього покладіть шар щебеню товщиною близько 75 мм, утрамбуйте, зверху насипте пісок шаром від 25 до 50 мм і розрівняйте. Також можна укріпити основу спеціальною армуючою сіткою.

3. Приготування розчину. Цемент (бажано марки не нижче М400) і заздалегідь промитий задля видалення домішок глини пісок з’єднайте в пропорції 1:3. Води використовуйте стільки, щоб розчин був якомога густішим. Технологія виготовлення садових доріжок і бордюрів за допомогою форм дозволяє робити ці елементи дизайну різнокольоровими. Для цього достатньо ввести в цементний розчин спеціальні барвники.

4. Заливка садової доріжки. Перед першим використанням трафарет потрібно змастити машинним маслом або спеціальним мастилом для форм і опалубки. Трохи змочіть основу водою і накладіть на неї форму. Акуратно залийте у форму цементний розчин, ущільніть його. Приберіть зайвий матеріал шпателем або рейкою, зніміть форму через 30-60 хвилин. Після остаточного висихання бетону у шви між плитками можна засипати пісок або посіяти там траву.

Експериментуйте, робіть ваш сад унікальним та неповторним.

Торговий центр «Практика» пропонує широкий вибір товарів для будівництва та оздоблення. Ми регулярно радуємо своїх клієнтів різноманітними акціями, знижками та розпродажами. На сайті інтернет-магазину www.praktika.org.ua представлена актуальна інформація про новинки асортименту і найпопулярніші товари. Не забудьте про можливість скористатися послугами відділу «Кредитування».

Чекаємо на вас!

Відомості Чернігівщини

Предыдущие статьи