Корзина
106 отзывов
ТОВ «ТЦ ПРАКТИКА»
+380990454209
+380962775060

Основні переваги онлайн-покупок

Основні переваги онлайн-покупок

Купувати в Інтернеті також просто і безпечно, як і в реальному магазині, якщо знати, як використовувати сервіси інтернет-магазину і як оформляти онлайн-замовлення. Зрозумівши нехитрий принцип, ви оціните вигоду покупки через Інтернет. А переваг у такого виду покупок — маса: 

1. Економія часу

Згадайте скільки часу Ви витрачаєте на похід в магазин при виборі, наприклад, холодильника і, якщо врахувати те, що магазини, які торгують холодильниками, знаходяться в різних точках міста. А це все час: дорога, час на пошук, перекусити де-небудь (такі походи завжди вимотують і хочеться зайти куди-небудь поїсти). Витратите не менше півдня - на вибір і покупку, в кращому випадку.

2. Дешевизна

Інтернет-магазину не потрібна оренда приміщення, оплата великим штатом співробітників, тому у вартість товару продавець не закладає додаткові витрати, отже, вартість товару буде нижча, ніж в звичайних магазинах.

3. Відсутність нав'язливих продавців-консультантів

Це таке полегшення. Найчастіше настирливі продавці тільки відбивають все бажання вибирати товар, а часто надають не зовсім коректну інформацію про той чи інший товар. У це можна включити також розповіді про нечувані знижки, але в підсумку Ви заплатите в 2 рази більше, ніж треба. Вирішивши придбати товар в інтернет-магазині, Ви можете прочитати відгуки до товару і прийняти остаточне рішення, якщо Ви вагаєтеся при виборі. Найчастіше думки про товар правдиві і написані без упередженості до того чи іншого бренду.

4. Незалежність від часу доби і погодних умов

Погодьтеся, йти в магазин рано вранці, та ще й на мерзенну погоду не викликає бажання. Рідко можна зустріти магазин, який буде працювати цілодобово, для того, щоб якийсь дивак прийшов і купив останню модель Nokia. В інтернет-магазині Ви можете придбати будь-який товар у будь-який час дня і ночі, і кур'єр доставить Вам товар прямо на поріг Вашого будинку.

5. Можливість знайти і купити ексклюзивний товар

Рідко можна зустріти магазин, який буде робити акцент на якісь рідкісні речі, які цікаві одиничним покупцям. В Інтернет-магазинах таку практику проходять практично всі магазини, і, найчастіше, самі незвичайні і рідкісні речі можна зустріти саме на теренах онлайн-магазинів.

6. Можливість отримати повну інформацію

Саме в Мережі можна знайти всю необхідну і незалежну інформацію про обраний Вами товар - думки користувачів, незалежні експертизи, огляди і тести. При цьому будь-який поважаючий себе Інтернет-магазин буде мати повну, розгорнуту інформацію про товар, не тільки фото, можливо, навіть і відео огляд.

7. Широкий вибір електронних способів оплати товару

Даний спосіб оплати набирає велику популярність у наших користувачів, хоч цей вид оплати товарів ще мало розвинений порівняно з зарубіжжям. Однак ті, хто користується електронними системами оплати зможуть оцінити її по достоїнству. Вам не треба стояти довгу чергу в касу для оплати товару. Оплата за допомогою електронних грошей або кредитки займе у Вас кілька хвилин.

 

 

Предыдущие статьи