Корзина
106 отзывов
ТОВ «ТЦ ПРАКТИКА»
+380990454209
+380962775060

Навчальне заняття від лакофарбної компанії «ЗІП»

Навчальне заняття від лакофарбної компанії «ЗІП»
20 червня 2018 року в місті Прилуки в Торговому Центрі «Практика» лакофарбна компанія «ЗІП» провела навчальне заняття з нанесення структурної фарби для фасадних робіт від торгової марки «TRIORA». Майстер-клас провів фахівець з навчальних систем і технології, ТОВ ПП «ЗІП» Євгеній Озарчук. 

«TRIORA» — це торгова марка, що спеціалізується переважно на водорозчинних продуктах. Продукція під цією торговою маркою випускається з 2003 року. 
Філософія торгової марки — «Якість вище ціни». 

Продукція, що випускається під даною торговою маркою – це високоякісні продукти, які дозволяють підібрати різноманітні рішення при будівництві і ремонті. Перевагу якості над ціною досягається завдяки співпраці з європейськими партнерами, що дозволяє впроваджувати передові технології і вести інноваційні розробки. 

Вся продукція під ТМ «TRIORA» випускається на високотехнологічному зарубіжному обладнанні. У виробництві використовуються імпортні сировинні компоненти. В Торговому Центрі «Практика» можна знайти весь асортимент водної та органо-розчинній продукції «ЗІП», а також, завдяки встановленню колеровочного обладнання, заколерувати потрібну кількість фарби в безліч відтінків всього за 5 хвилин. 

З більш детальним асортиментом продукції ТМ «TRIORA» Ви можете ознайомитися на нашому сайті http://praktika.org.ua/shop/category/ozdobliuvalni-ma..
Предыдущие статьи
 • Основні переваги онлайн-покупок
  Основні переваги онлайн-покупок
  Купувати в Інтернеті також просто і безпечно, як і в реальному магазині, якщо знати, як використовувати сервіси інтернет-магазину і як оформляти онлайн-замовлення. Зрозумівши нехитрий принцип, ви оціните вигоду покупки через Інтернет.
  Полная версия статьи
 • Яка ж то дача без гойдалки?
  Яка ж то дача без гойдалки?
  Дача – не тільки місце активної праці в саду й на городі. Це ще й куточок відпочинку від турбот і шуму міського життя. Один із незамінних атрибутів для такого релаксу – гойдалки.
  Полная версия статьи
 • Садова доріжка власноруч
  Садова доріжка власноруч
  Садові доріжки додають ділянці доглянутості та елегантності, вони є важливим атрибутом ландшафтного дизайну. Та й пройтися по красивому міцному покриттю завжди приємно, особливо в негоду.
  Полная версия статьи