Корзина
106 отзывов
ТОВ «ТЦ ПРАКТИКА»
+380990454209
+380962775060

Дерев’яна вагонка – варто обрати!

Дерев’яна вагонка – варто обрати!

Сьогодні, коли навколо все більше штучних матеріалів, дедалі популярнішою стає дерев’яна вагонка. Їй віддають перевагу ті, хто не женеться за модою, а дбає про якість та безпеку. Вагонка – натуральний матеріал, який прикрашає і утеплює.

Сьогодні, коли навколо все більше штучних матеріалів, дедалі популярнішою стає дерев’яна вагонка. Їй віддають перевагу ті, хто не женеться за модою, а дбає про якість та безпеку. Вагонка – натуральний матеріал, який прикрашає і утеплює. У приміщенні, де застосовано вагонку, створюється природний мікроклімат, а приємний аромат додає йому затишку. Цей екологічно чистий матеріал використовується як для житлових приміщень, так і для офісів, кафе, ресторанів тощо.

Дерев’яна вагонка – варто обрати!Переваги дерев’яної вагонки

▪ Дерево здатне підтримувати у кімнаті рівень вологості, оптимальний для людського організму. При перевищенні цього рівня дерев’яна обшивка активно поглинає надлишкову вологу, при сухому повітрі – виділяє її в атмосферу. У такий спосіб здійснюється своєрідний природний клімат-контроль.

▪ Облицьовані дерев’яною вагонкою стіни швидко прогріваються. Крім того, деревина, накопичуючи тепло, рівномірно розподіляє його по всьому будинку. Завдяки цьому на опалення потребується набагато менше енергії.

▪ Інтер’єр з використанням дерев’яної вагонки справляє позитивний вплив на психоемоційний стан людини. Цьому сприяють приємні тактильні відчуття від дотику до її поверхні, запах дерева, малюнок, що утворюють волокна деревини.

▪ Дерево наповнює оселю живим теплом і природною енергетикою, створює відчуття гармонії.

▪ Обробка дерев’яною вагонкою не потребує попередньої підготовки поверхні стін або їх вирівнювання. Під такою обшивкою можна сховати тріщини та нерівності, прокласти електропроводку.

▪ Дерев’яна вагонка стійка до механічних пошкоджень, вона піддається чищенню та багаторазовому фарбуванню.

Дерев’яна вагонка – варто обрати!Для виготовлення вагонки використовуються найрізноманітніші породи дерев. Із сімейства хвойних найбільшу популярність має сосна. У соснової вагонки красива текстура, цей матеріал довговічний, легко піддається обробці, чудово підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього оздоблення. Це прекрасний варіант для лазні, але тільки не для парильні. Там найкраще використовувати листяні або фруктові дерева, тому що при високих температурах сосна виділяє смолу з різким запахом. А от для передбанника та кімнати відпочинку це цілком прийнятний варіант.

Вагонка з листяних порід: осики, липи, вільхи – використовується зазвичай для внутрішніх робіт. Вільха, до того ж, широко застосовується в будівництві лазень та саун. Цьому сприяють лікувальні властивості деревини, обумовлені наявністю в ній дубильних речовин, які при нагріванні виділяються в повітря і справляють протизапальну, дезінфікуючу та кровоспинну дію. Корисно відвідувати таку лазню при простудних захворюваннях, суглобовому ревматизмі та подагрі. Із часом колір вільхової обшивки стає навіть більш насиченим і шляхетним. Вільха стійка до деформації, не має сучків, тому практично не потребує шліфовки, її структура гладка та рівномірна.

Торговий центр «Практика» пропонує соснову вагонку за ціною від 49 грн./кв. м, вільхову – від 169 грн./кв. м. Придбати цей оздоблювальний матеріал можна також через Інтернет-магазин www.praktika.org.ua. За бажанням клієнта ми доставимо товар у будь-яке місце у найкоротший термін.

Дерев’яна вагонка – гарантія затишку у вашій оселі та здоров’я ваших рідних.

Чекаємо на вас!

 
 
 
 

 

Другие новости
  • Сайдинг – матеріал для презентабельного фасаду
    Сайдинг – матеріал для презентабельного фасаду
    Сайдинг – один із найбільш практичних, привабливих і простих засобів зовнішньої обробки житлових, офісних, виробничих, складських та інших приміщень. Він не тільки прикрашає будівлю, а й захищає її від впливу несприятливих факторів.
    Подробнее